Postovani, ne znam da li cu umeti lepo da se izrazim ali nadam se da cete me razumeti. Imam na korenu glavica neke bele tackice, ili vise lice na neke bradavice ali jako sitne. . . Ima i ih u krug po celom korenu ali su bas sitne, mozda cak nisu ni bradavice. . . Nego jednostavno deluje kao da je to prirodno tako samo kao da se peruta tako, ili od trenja kao da se stvorilo. . . Nzm bas kako da objasnim. Inace me niti boli niti to moze da se cedi pa da kazem da su bubuljice. . Niti je mnogo veliko, ne smeta mi uopste, jedino malo zbog izgleda, pa me zanima sta bi moglo da bude? Hvala.

    Odgovoreno: 30. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim da se radi o tisonovim zlezdama ili bisernim papulama penisa. Ne zahtevaju lecenje sem
      iz kozmetickih razloga.
      tada se odstranjuju najbolje radio talasima.