Imam pojacano lucenje sekreta iz penisa kada je on u mirovanju, obicno ujutru. Dao sam spermokulturu i sve uretralne briseve nije nadjeno nista. Dao sam spermogram i on nije u redu izmedju ostalog imam tri ipo puta povecanj broj leukocita sto znamo sta signalizira. Da li taj povecanj sekret moze da unisti uretralni bris recimo kao i mokrenje? Da zamalo da zaboravim 3 puta sam na moje insistiranje ponovio sve briseve.

    Odgovoreno: 30. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Neka partnerka uradi pregled vaginalnog sekreta. To nam moze dati posredne znake infekcije kandidom
      i trihomonasom.
      imajte odnose sa zastitom.
      neznam da li ste uradili i briseve na chlamidiju i mikoplazme.
      mozete se javiti i na moj meil: bocokic@gmail. Com
      uz poziv na broj ovog pitanja.