Postovani, moj decko ima 23 godine i pre 2 meseca su poceli bolovi u testisima i otekline. Urolog mu je konstatovao povecan epididim. Prepisao mu je antibiotike, terapija je trajala 3 nedelje i problemi su nestali. Medjutim pre nedelju dana su se opet javili. Opet ima nenormalne boleve i oticu mu testisi. Uz to smo imali i odnos, koji je za njega bio bolan, interesuje me da li je to nesto polno prenosivo i da li bi trebalo i ja da se iskontrolisem? I od cega se to javlja? Hvala vam puno na odgovoru. . . Trenutno cekamo rezultate urologa da vidimo da li je i ovog puta isto to u pitanju pa smo nestrpljivi. . . .

    Odgovoreno: 30. 03. 2012.
    • Poštovana,
      Epididymitis se duze leci. Mozda je trebalo duze uzimati lekove.
      radi se o infekciji. Ne verujem i polno prenosivoj.
      uzimati uz antibiotsku terapiju probiotike i omega 3 nezasicene masne kiseline.