Postovani! Vec duze vremena (oko 2, 5 godine) potencija mi je skoro nikakva. Koristim lekove za srce i pritisak kao i za masnoce. Urolog posle pregleda kaze da je sve yredu a za potenciju mi je odgovorio 'pa to je to'. Imam 56 godina. Seks uopste nemam jer nema ni potencije. Sta da radim ili kome da se obratim. Nesmatram se toliko starim da nemoram imati sex. (lekovi koje pijem su prsolol2x1/2, tritace 1x1, holesta1x1) . Sa velikim postovanjem miroslav.

    Odgovoreno: 28. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Nemate mnogo godina.
      moguce da je i zbog lekova koje uzimate /holesta/ ili nepravilne ishrane a moguce je i
      zbog stresnih situacija.
      javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se obavezno na broj ovog pitanja.