Postovani, imam problema sa prostatom. Nakon par terapija antibioticima i lekovitim biljem, uradio sam najnoviji spermogram ciji je zakljucak (normozospermija, prostaticni markeri snizeni, a od primecenog odstupanja pomenuo bih ph ejakulata 8) . *kisela fosfataza 0, 38 (0, 96-7, 52) *cink 0, 92 (1, 5-3, 5) *fruktoza 3, 9 (3, 9-27, 7) *cnik/fruktoza 0, 24 > 0, 18 naglasio bih da poslednjih dva meseca svakodnevno pijem: 1 x tabletu selena (50 ug) 2 x tabletu cinka (2 x 10mg) 1000 mg vitamina c pitanje koje bih vam ovom prilikom postavio jeste da li su te doze dovoljne imajuci u vidu da su markeri ispod referentnih vrednosti. Koje biste mi vi preparate preporucili za ozdravljenje prostate kao najkvalitetnije na nasem trzistu i u kojim kolicinama? Hvala, srdacan pozdrav!!!

    Odgovoreno: 27. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Paraprotex 2x1 tab. Pre jela/"biljni antibiotik"
      probiobalance 1 tab. Dnevno sazvakati /probiotik sa prebiotikom/
      omega 3 /nezasicene masne kiseline/ 1 kaps. Dnevno posle jela,
      vital man -vitaminski preparat 1 tab. Posle jela,
      power mins miks minerala 1 tab. Posle jela. .
      videti na www. Biobalance. Rs