Postovani, od pre par dana osecam blago peckanje na vrhu penisa, koje sam imao i pre 2 godine. Ali je ubrzo nestalo. Medjutim, sada se pojavljuju neke bele mrljice u vidu prasine ili mrvica na vrhu glavica. Uzimam palitrex 500mg vec 4 dana na svakih 6 sati. Da li je nesto opasno i sta mi preporucujete? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 27. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Neznam zasto uzimate palitrex. Trebalo je da uradite bris sa promena na bakterije i gljivice
      pa da lecenje ide ciljano. Ovako ako se ne radi o bakterijskoj infekciji. . .
      ako se promene ne povuku uradite kako sam vam rekao.