Poštovani, htio bih da vas pitam da li ste čuli za immunomax ampule za podizanje imuniteta (iz rusije) . Imao sam hpv, kao i moja djevojka i ljekar nam je preporučio po jednu dozu (6 ampula) . Nakon toga kondilomi su nestali. To smo primili prije pola godine, a ljekar nam je savjetovao još jednu dozu. Kako smo mislili da za tim nema potrebe, a danas smo vidjeli da su se meni kondilomi opet pojavili, želio bih da čujem šta vi mislite o primanju još jedne doze (jer se moraju iskoristit do kraja 2012. Godine jer sam kupio više komada tako da bismo imali i za još jednu dozu) ? Da li bi to moglo imati neke negativne posledice za ubuduće i za potomstvo. . . ?

    Odgovoreno: 27. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #96795

    • Dejan stanišić 30. 05. 2014.

      Pomaže bog, gdje mogu naći za kćerku ampule imunomax? Neka vas gospod čuva

    • Zanima me gde ima da se kupe imunomax ampule i po kojoj ceni

    • Moje pitanje je gde ste i po kojoj ceni nabavili ampule hvala unapred