Postovani doktore, imam 25 godina, do sada sam imao normalnu erekciju i potenciju gotovo svakodnevno i upraznjavao sam seks ili mastrubirao u proseku 3-4 puta nedeljno a nekada i 2-3 puta na dan. Nisam seksualni manijak ali jednostavno imao sam fizicku potrebu za tim. U protekla dva meseca imam slabiju potenciju, erekciju i ne potpunu. Nekad izbacim gustu spermu koja sporo izlazi i kad nije potpuno puna erekcija. Cesto imam potrebu za mokrenjem posle erekcije, u proseku 3-5 puta u toku dana dok u toku spavanja nemam tih potreba. Molim vas, recite mi koji je najbolji pregled da izvrsim kod urolaga gde moze da utvrdi pravu dijagnozu? Da li je to ultrazvik ili preko nekog drugog medicinskog aparata? U drzavnoj se zakazuje, a kod privatnika se placa pa vas zato pitam koji pregled da obavim. Student sam i nemam para previse, a ni za bacanje. Sta vi mislite o mojoj dijagnozi? Vadio sam bris uretre, urin, nemam nikakve promene na polnom organu i svi su navedeni nalazi uredu. Ne pijem, ne pusim, nikad nisam koristio preparate za potenciju i neke vrste narkotika. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 27. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o prostatitisu pa se javite urologu sa nalazima koje vec
      imate na pregled.
      bilo bi dobro da uradite i ultrazvuk besike i prostate.