Postovani, u spermi imam escherichiu u velikom broju, kao i enterococcus takodje u velikom broju. Imao sam terapiju citeral 500mg 15 dana, onda visiren 200gr 15dana, pio prostamol uno i nista! Kao da se nisam ni lecio. Cuo sam da su ovo bas teske bakterije za izleciti, pa me zanima kako ih se resiti. Imam i problem ed, sto me jako deprimira i pretpostavljam da je to zbog zapaljenje prostate (prostatitis chr.) nemam sex vec dugo, i to je problem i meni i devojci. . Pomozite!

    Odgovoreno: 26. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem vam malo drugaciji pristup lecenju.
      promeniti ishranu i koristiti suplemente u duzem periodu.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      ali navedite i broj ovog pitanja.