Na koji nacin mogu resiti problem curenja tj. Vlazenja glavica koje mi se desava prilikom seksualnog uzbudjivanja sa devojkom, takodje imam problem erekcije koja traje jako kratko pa seksualni odnos pokusavamo iz vise puta. Jako mi smetaju kondomi i pri samoj pomisli na njih meni slabi erekcija, inace nikad nisam imao odnos koristeci kondome. Nadam se da sam pitanje uputio na pravu adresu, hvala.

    Odgovoreno: 26. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Umereno curenje moze biti i normalna pojava ali i znak infekcije uretralnog kanala.
      to mozete ispitati bakterioloskim brisevima i potom lecenjem po nalazu.
      sto se tice slabije erekcije pokusajte sa inhibitorima pde5 /cialis, levitra/ postujuci
      kontraindikacije i nezeljena dejstva.
      takodjer pokusajte i ishranu da promenite i da koristite suplementa.