Vec 1, 5 god pokusavamo da dobijemo prinovu. Muz je isao na ispitivanja i sledeci su razultati spermokultura, staphilococcus epidermis /veliki broj/, escherichia coli /mali broj, uretalni bris enterococcus spp. /veliki broj/, bris glansa enterococus spp. /mali broj/, i uredni su nalazi krvne slike, ne pusi, ne pije. Moje pitanje je da li ove bakterije mogu da uticu na plodnost kod muskarca i u kojoj meri? Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 03. 2012.
    • Poštovana,
      Ove bakterije su znak infekcije urogenitalnog sistema i sigurno uticu sa spermatogenezu.
      neka suprug uradi spermogram i neka pocne sa lecenjem istih.