Imam 37 godine i ne bolujem ni od kakve bolesti niti uzimam bilo kakve lekove. Ali već godinama unazad imam problema sa preranom ejakulacijom. I svremenom mi opada zelja za seksom, desava se da mi u pola odnosa penis naglo omeksa tako da mi je to dodatni problem, sta da radim molim za savet.

    Odgovoreno: 27. 03. 2012.
    • Poštovani,
      O pe imate dosta napisano na internetu pa pokusajte sve da primenjujete sto procitate.
      od koriscenja prezervativa, anestetskih masti, sprovodjenja preporucljivih vezbi pa do
      preparata koji se preporucuju. U obzir dolaze i alternativne metode lecenja.
      sto se tice ed koja se povremeno desava koristite inhibitorepde5/levitra, cialis/.
      smatram da treba i ishranu da prilagodite po teoriji ishrane po krvnim grupama.