Postovani doktore puno vam hvala za pomoc poceo sam da koristim pored antibiotika i probiotik a paraprotex tbl. Nemogu da nabavim da li umesto toga ima nesto drugo? Ja bolujem od ovoga vec godinama stalno neka infekcija ustanovljeno mi je prostatitis chr, pored toga imam i, colitis chr nun specifica. Stalne bolove u stomaku u prostati i u testitisima, kao sto sam i ranije pisao uvek se lecim po antibiogramu. Radjen mi je bris uretra urinokultura to je negativan nalaz. A spermukultura sad trenutno enteroccocos spp. Peckanje pri mokrenju ne mogu da sedim od bolova. Unutrasnje hemoroide sto nemogu da resim koristim razlicite masti nakad bolje nekad ne a nikako da se izlecim. Molim vas savet srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 21. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Promenom nacina ishrane i koriscenjem suplemenata mozete resiti vas problem.
      za vise se javite na moj meil. Obavezno se pozovite na broj ovog pitanja.