Dobar dan imam 21-nu godinu i ne upraznjavam seks zasto? (nazalost izuzetno sam ruzan mladic i devojke ne zele seks sa mnom) dakle ja sam svoje seksualne potrebe zadovoljavao tako sto sam gledao erotske filmove i masturbirao i to je tako trajalo deset dugih godina e sad posto mi je to dosadilo i nemam vise nikakvu zelju da i dalje to radim hteo sam da vas pitam sledece: kada bi potpuno prestao da ejakuliram da li bi imao bilo kakvih zdravstvenih problema? Da li bi mi se naduli testisi i da li bi otekli tj da li bi se drasticno uvecali ili bi imao neke bolove ili neke druge neprijatnosti ako na primer u narednih deset godina ne budem imao nijednu ejakulaciju? Znaci da li takav nacin zivota bez ejakulacije nosi sa sobom neke probleme i neprijatnosti?

    Odgovoreno: 22. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Tesko da ce te moci da ne ejakulirate. Dogadjat ce se redovno nocne polucije-ejakulacije a na
      koje vasa svest nece imati uticaja.
      predlazem vam da posetite psihologa.
      ima zena koje vole i ruzne.