Poštovani, moj problrm se sastoji u tome da u nekum momentima levi testimi bukvalno se podigne do ispod stomaga. I bukvalno mogu da ga napipam i vretim rukom. Nakon toga nastaje tupi i blagi bol u glavnom u preponi koji zna da potraje danima. Inače nemam problema prilokom odnosa, niti mokrenja. Bavio sam se sportom i sada to rekreativno činim. Unapred hvala na savetu.

    Odgovoreno: 22. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Morate se javiti urologu na pregled da se vidi da eventualno nemate urodjenu preponsku kilu
      ili pak da testis ima dugacku vaskularnu peteljku. To ce urolog pregledom proceniti ipredloziti
      sta dalje.