Postovanje odnedavno sam primetio da na levom testisu imam ispucale kapilare i male tackice nesto kao zgrusavanje krvi interesujeme sta dovodi do tog pucanja i sta bi moglo da se uradi povodom toga posto estetski nedeluje bas najbolje unapred hvala!!!!!

    Odgovoreno: 21. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #96612

    • Pozdrav! Pročitao sam post i imam apsolutno isti problem, pa bih pitao usled čega se javljaju ti kapilari, kako se mogu rešiti, koliko je to opasno sem što je neprijatnog izgleda i da li je gospodin koji je postavio post pronašao možda već neki lek i rešenje?
       Hvala unapred