Poštovani, juče sam se probudio sa svrabom na penisu i zanima me šta bi to moglo da bude, i kako da to lečim, koliko će potrajati i sl. . . Na vrhu se pojavila neka vrsta crveno-ružičastog osipa koji me svrbi samo kada bude nadraženo, odnosno dođem u dodir sa nečim, bilo da su uske pantalone ili sl. I svrab nije toliko jak, ali sam se svejedno zabrinuo. Nadam se brzom odgovoru, sve najbolje, dp

    Odgovoreno: 19. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Najbolje da uzmete bris sa promena na bakterije i gljivice pa da lecenje
      uskladite sa nalazom.
      druga mogucnost je da koristite naizmenicno kansen i triderm mast.