Postovani dr, imam problem sa desnim testisom, podignut je u odnosu na levi. Vise prilikom erekcije. Od pre 15 dana osecao sam bolove od desnog bubrega pa sve do desnog testisa. Nalazi krvi i urina su dobri. Sta da radim?

    Odgovoreno: 19. 03. 2012.
    • Poštovani,
      To sto imate bolove od bubrega do testisa ispitajte da nemate pesak, kamen, infekciju.
      posto ste laboratoriju uradili uradite jos ultrazvuk i eventualno nativi urotrakta
      podignut testis ne mora nista da znaci. Jednostavno ste mozda tako rodjeni