Pre deset dana uradjen mi je tur-b. Histoloski nalaz ne invazivni papilatni tumor pta g2. Koliko je on opasan i koliko revidira kod pacijenata sa ovom dijagnozom. Jos da napomenem ne preporucuju mi se nikakvi tretmani ni terapija, samo tromesecne kontrole. Hvala unapred na odgovoru postovani doktore

    Odgovoreno: 19. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Carcinomi prostate se lece na urolosko onkoloskim konzilijumuma.
      to je princip kojeg ce te se stalno pridrzavati.
      inace svi tumori se gradiraju po tnm klasifikaciji i na osnovu
      toga se odredjuje terapija.
      za vas tumor je terapija bila operacija i sada se tumor dalje prati.
      vi mozete jos koristiti i alternativne metode lecenja pored onoga sto vam konzilijum
      predlozi.
      ja bih vam predlozio da uskladite ishranu po krvnim grupama i da uzimate vit. B17 kao i
      odredjene suplemente.
      za vise se mozete obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com