Molim vas za objasnjenje izvestaja skenera, pored ovog izvestaja pronadjeno je tumorsko tkivo u prostati (od 12 uzoraka, 7 imaju tumorsko tkivo.) pin i ostalo nije nadjeno. Scintigrafija je u redu. 23 marta idem na onkoloski institut radi hormonalne terapije. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 19. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Ako ste vi i prethodno pitanje postavili onda ste mi pogresno rekli da vam je uradjena tur
      a to je skracenica za transuretralnu elektroresekciju. Ja ne vidim ni vas meil niti ime.
      vama je uradjena samo biopsija prostate gde su nadjeni maligni elemanti u 7 od 12 uzoraka.
      znaci idite na konzilijum pa sta vam kazu to radite.
      alterativni moj predlog mozete slobodno koristiti.