Kako da pomognem svom detetu da izlecim e. Coli. Tu bakteriju ima vec 4 godine koju privremeno zalecimo uz terapiju kao sto su injekcije longacef, baktrim tablete i razni cajevi. Ona se privremeno izgubi ali posle izvesnog vremena se vraca. U porodici ne boluje niko od te bakterije jedino moje dete. Ima peckanje pri mokrenju zali se na bol u besici i mokraca joj je braon boje i ima veoma jak i neprijatan miris. Unapred vam hvala. Zabrinuta sam mnogo jer je ipak ona devojcica i plasim se posledica za kasnije. Hvalaaaaaaaaaaa.

    Odgovoreno: 19. 03. 2012.
    • Poštovana,
      Pokusajte da na "stetoskopu" nadjete pitanja sa slicnom temom.
      inace eserihija se jako tesko leci pa ne treba mnogo insistirati sa antibioticima.
      pokusajte detetu promeniti navike u pogledu ishrane i koristite suplemente.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com