Primetio sam prilikom seksualnog odnosa u prezervativu manju kolicinu krvi i prilikom mokrenja. Javio se urologu. Uradjen ultra zvuk sve uredu, mokraca i krv u najboljim rezultatima, proslo je 5 dana od tad i opet mi se isto desava. Sta raditi. Malo sam vise zabrinut??? Svaka druga i ostala mokraca posle odnosa je u najboljem redu bez kolicine krvi i normalne boje. Peckanja i bola nema niti nekih promena koje bi bile uocljive. Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 19. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se o hemospermiji.
      niste naveli godine.
      verujem da ste dobili antibiotsku terapiju posto ste bili kod urologa.
      posle antibiotika koristite paraprotex i probiobalance tablete u trajanju od dva meseca.
      videti na www. Suplementi-srb. Com