Postovani doktore imam jedan problem. . . Imam devojku vec duze vreme i kada treba da imam odnos sa njom ja postignem erekciju ali de si mi se da tokom odnosa sam od sebe padne i plasi me da to nije nesto strasno ili je samo problem u glavi. Unapred zahvalan na odgovoru

    Odgovoreno: 19. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno je psihogene etiologije.
      predlazem da koristite pde5 inhibitore-levitru, cialis za trenutnu ispomoc a na duze
      staze da promenite nacin ishrane i koristite suplemente.