Imam problem sa čestim mokrenjem!!! Pre neki dan sam dao urino kulturu i spermo kulturu na analizu. U urino kult. Nisu izolovane bakterije, a u spermo kulturi su izolivane klebsiela-entereo bakter. Dobio sam mogućnost preko biagrama da pijem jedan od ovih lekova amoksiklav, cefaleksin, gentamicin, trimetroprim+sulfa, ciprofloksacin. Od toga su mi u apoteci rekli da je najbolji ciprofloksacin što i pijem ali već 6 dan neme nikakvih pomaka opet idem non-stop u wc i imam bolove u donjem stomaku. Milim savet ili pomoć hvalala!!!!!!

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Ciprocinal uzimajte deset dana sa diklofenak duo i probioticima.
      koristite dosta tecnosti i sedite na toplo.
      posle ciprocinala uzmite po jednu kutiju paraprotex i probiobalance tableta.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #96199

    • Dobio sam da pijem ciprocinal 500 2x1 i cefaleksin 500 2x2 uz probiotik forte 10 dana hoce mi to pomoci?