Pozdrav imam jednno pitanje vezano za penis. . Naime penis mi je natekao tacnije natekao mi je deo spuzvastog tkiva penisa. . A razlog tome je duze masturbiranje. . Ima te li neki savet kako da otok spadne da li neke obloge ili nesto drugo. Hvala. .

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #96188

    • Nakon 3 god braka nemamo dece kod urologa sam isao na pregled. Ustanovljena je dijagnoza n46 i upucen sam da uradim spermogram na spermogranu sam 1 do 2 brzo pokretna 1 do 2 slabo pokretna i 2 do 3 nepokretna spermatozoida. Sta uraditi dalje unapred hvala