Postovani imam samo jos jedno pitanje posto ste mi rekli da ako treba da se uradi mala intervencija fiksacije testisa, mene zanima kako se to radi, dali boli, dali cu imati neke posledice posle toga, koliko traje intervencija, i koliko cu stojati gde budem bio uradio intervenciju. I jos nesto koliko bi me kostala ta intervencija jer ja nemam zdrastvenu knizicu hvala na odgovou.

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Prvo treba pregled uroloski kojim ce se izvrsiti procena da li takva intervencija
      uopste treba da se radi.
      nakon toga sledi sve ostalo sto pitate.