Imam jedno pitanje. Desava mi se da tokom odnosa sa svojom suprugom odjednom polni organ se spusti pa se kasnije opet podigne ili cak i ne podigne. To stvara nervozu u meni a i kod supruge vise. Pomislja na sve i svasta i dolazi do svadja u braku smo dve god. Dali mozete da mi na neki nacin pomognete i resim taj problem unapred hvala.

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.
    • Poštovani,
      To se mnogima desava, narocito kada misle na to.
      promenite malo nacin zivota i nacin ishrane. Vise sporta.
      dosta vode i povrca. Koristite suplemente.
      pde5-inhibitori povremeno/levitra, cialis uz postovanje kontraindikacija/.
      zadnje razgovor sa psiholozima.