Urinokulturom mi je izolovana bakterija eserihija coli, od antibiotika sam pila amoksicilin ali mi nista nije pomoglo. Sobzirom da treba da idem na razbijanje kamena u bg. Plasim se da me zbog bakterije ne odbiju, sta bi ja trebala da pijem i dali je moguce da se bkterija pojavila zbog jj sonde koja mi je ubacena. Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.
    • Poštovana,
      Kako je bakterija dospela, to je pitanje.
      mozda i putem sonde.
      koristite antibiotike po antibiogramu i to uvek sa probioticima.
      uzimajte dosta tecnosti.
      kada ne uzimate antibiotike, uzimajte paraprotex tab sa probiotikom. Njega mozete dugo koristiti
      za razliku od antibiotika.
      za vise na www. Biobalance. Rs
      www. Neshacv. Com