Da li bi mogli da pogledate labaratorijski izve[taj spermograma i preporucite terapiju ili šta dalje > volumen 2. 5ml. Ph 7. 5 broj spermatoyoida 100. 0 x10/6/ml pokretni sperm 30% nepokretni 40% slabo pokretni 30% progresivni motilitet / normalni oblici 60% patološki oblici 40% leukociti 13-15 eritrociti / epitelne ćelije 1-2 fruktoza 1. 0 aglutinacija / likvefakcija 4h

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Molim da spermograme saljete skenirane a ne ovako "preprican".
      ako sam dobro razumeo, vrednosti u vasem spermogramu su dobre ali postoji infekcija za sta govori nalaz leukocita.
      treba bakterioloskim testosvima pronaci uzrocnika infekcije i leciti se.
      ako je polno prenosiva klica uzrocnik leciti i partnerku.
      odnosi u svakom slucaju sa zastitom do izlecenja infekcije.