Postovani doktore imam problem sa ucestalim mokrenjem, unazad 10 dana kad se izmokrim tera me opet da idem i tako nekoliko puta sve po malo i stalno osecam da ima jos malo i kao da je tu negde na vrhu i da ce da popusti, pojavio se i bol u zadnjih 15 dana u levoj slabini nekad slabiji nekad jaci kao i u donjem delu trbuha i ledja. Unazad godinama imam problem i sa desnim testisom koji je podignut a pasemenik je uvecan nekad vise nekad manje i napipavam neke kuglice, pre me to bolelo pri hodu a primetio sam problem u potenciji kao i znatno olaksanje posle ejakulacije mada ponekad izostane sperma. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Puno imate problema.
      resavajte jedan po jedan.
      krenite od pregleda kod urologa.
      laboratorijskim pregledima krvi i mokrace, bakterioloskim i ultrazvucnim pregledima ce
      se tacno doci do dijagnoze.