Postovani doktore imam osecaj blagog svraba na glavi penisa. Takodje glavic je blago crvenkaste boje kao i kozica koja prekriva glavic kada se zavrati iza glave penisa. Takodje odnos je bolan (pri samoj penetraciji glavic pocinje jako da me pece, iritira i cak dovodi do prekida odnosa cak i sa kondomom posto prilicno pece, a na ivicam glavica javljaju se kao male ranice (nesto kao male tackice elipticnog oblika) . Ne obrezan sam i kozica mi nije smeta prilikom sexa makar ne do ove pojave. Ovaj osecaj se javio pre oko dve nedelje. Moram napomenuti da redovno odrzavam higienu (mlaka voda i bebi sapun) . Interesuje me sta ovo moze da bude kao i kako ovo leciti (neka delotvorna terapija) po vasem misljenju.

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Treba uzeti bris sa promena na bakterije i gljivice a partnerka da uradi potrebne briseve kod
      ginekologa.
      lecenje bi doslo u obzir nakon dobijanja nalaza.