Postovani! Vec godinama imam probleme sa urinarnim infekcijama. Pocele su sa eserihijom coli, a sad imam i leucoplaciju na izlazu iz besike, u predjelu trigonuma. Stalno imam jak osjecaj pecenja pri mokrenju, i to neizdrziv. Moram navesti, jednom sam operisala leucoplaciju i opet se vratila. Sad i pored ovih tegoba, dam urinokulturu, sterilna, urin u redu, ultrazvuk abdomena, bubrega, u redu, cak i brisevi i nalazi ginekologa u redu, ocajna sam. Urolog kaze da se ne brinem, da je sve u redu i tako godinama. Kako neko moze reci da je u redu ako ja i dalje osjecam tegobe, a da ne uradi dalje pretrage, samo napise cistitis i hajde kuci, pa se lijeci cajem, muka mi je od caja,

    Odgovoreno: 14. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #96068

    • Molim vas ko ima slicnih problema, ili je imao da mi se javi, hvala