Postovani vec sam vam bio pisao i ovo pre, testisi mi se pomeraju ali ne na gore vec levo i desno kao da se odbijaju jedan od drugog, vi ste mi rekli da idem kod urologa to sa i ucinio, jer meni se ovo vec desava nekoliko godina, kada sam otisao kod urologa on mi je rekao da je sve uredu pregledao mi je testise sve i rekao da to misic kada disem pomera testise i da je sve uredu to je bilo u oktobru sad sam nekoliko dana kada hodam ne osecam kao se pomeraju ali nikad i nisam osecao kada hodam kad sednem i opustim se tako uz komp ili druge stvari osecam kako se pomeraju ali to je sad mnogo vise osecam, pre sam osecao retko kad al sada kada sednem maltene kao da stalno neki put da ali neki put ne, radio sam neke vezbe za nogu za kvadriceps dobri 3 meseca i skoro sam prestao dali je mozda zbog toga, ili je nesto drugo, i hteo bih da vas pitam dali je moguce da to samo prestane i o cemu se stvarno radi ali hocu da kazem da sam bio kod dobro urologa radi u cupriju svi ga hvale on mi je rekao da je sve uredu ali sad je osecam vise kada sam opusten.

    Odgovoreno: 11. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Pri kontrakciji m. Cremastera dolazi do pomeranja testisa.
      to je normalno uloga tog misica.
      nne bi bilo dobro ako bi se testis pri tome uvrnuo.
      zato se po nekada fiksiraju u skrotumu malom intervencijom.