Postovani doktore, vec duze vreme imam problema sa preuranjenom ejakulacijom tokom odnosa. . . I ucestale takozvane mokre snove u toku noci. Da li je to noramlno sa obzirom da imam 22 god. . . Odnos ne traje duze od minut. Hvala vam puno na odgovoru i molim vas recite mi sta da radim da popravim to.

    Odgovoreno: 12. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Potrudite se da procitate sa interneta sve sto se preporucuje za pe od vezbi, masti sa anestetikom,
      koriscenja suplemenata, alternativnih metoda, usluga psihologa.