Postovani imam problem, u korenu penisa mi je izaslo nesto kao bradavica, ima vec 8 meseci, i na nekoliko mesta oko korena penisa iznad penisa nesto malo hrapavo kao da ce jos neka da izadje, medjutim urolog mi je rekao da su to kondilomi koje treba da spali ali sam izabrao da mazem brdjanskim melemom ali nista se nije promenilo, medjutim pre par dana sam imao odnos sa kondomom sa devojkom i posle dva dana osetio sam da me svrbi oko korena penisa i na dodir oko glavica, u frci sam jer ne znam sta se desava inace vodim racuna o higijeni i koristim kondom ali ovo mi se nikad nije desilo. Molim vas odgovor

    Odgovoreno: 09. 03. 2012.
    • Poštovani,
      To sto ste sada osetili nema veze sa kondilomima a njih pod hitno da
      odstranite kod urologa termokauterizacijom ili radio talasima.
      kondilomi su polno prenosivi.