Poštovani, imam 25 godina i imam bolove u levom testisu i levoj nozi prilikom mirovanja koji se pojačavaju prilikom treninga. Bolovi su počeli pre 3 godine posle operacije proširene vene na levom testisu (laporoskopskom metdom) . Pre operacije sam imao bolove u desnom testisu, koji su posle operacije prestali. Posle operacije bio sam kod urologa više puta na pregledu i svi rezultati su bili uredu (uz testisa, prostate mokraćne bešike, bubrega, brisevi uretre na hlamidiju i gljivice, urinokultura, spermokultura.) , takođe nema ni preponske kile. Takođe sam bio na pregledu kod neurologa i on kaže da je sve uredu. Bolovi se povećavaju prilikom povećane aktiivnosti (posebno prilikom trčanja, nožnih udaraca, čučnjeva. . .) ali nisu baš jaki već su neprijatnog karaktera. Moje pitanje je da li da nastavim sa treninzima (treniram borilačke veštine) i da li imate neki predlog šta dalje da radim?

    Odgovoreno: 09. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Ako bolovi nisu jaki nemojte prekidati sa treninzima.
      predlazem da promenite nacin ishrane i da koristite i suplemente.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      uz poziv na broj ovog pitanja.