Imam averziju prema seksualnom odnosu, tj kad je potrebno ja nisam u stanju biti u erekciji, ne uzbudjujem se uopste i nemam interesovanja za seksualnim odnosima, inace u poslednje 2 godine ne desavaju mi se uobicajene jutarnje erekcije niti spontane tokom dana pa me zanima da li postoje neki lekovi za podsticanje zelje za seksom. Takodje imam malo vise spustenu kozicu na penisu, cak mislim da mi i to smeta, u poslednje vreme osecam i ostar bol za vreme uriniranja, inace promene u boji i gustini sperme nemam.

    Odgovoreno: 09. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da posetite prvo urologa koji moze malom intervencijom da am resi
      problem sa prepucijumom.
      posle toga bi trebalo i problemi sa libidom da se normalizuju.