Poštovani, prije otprilike 2 tjedana počeo me boljeti lijevi testis. Bol je bila lagana, više kao pritisak, nekad sam imao osjećaj ko da je bol u prepunama. Ispočetka nisam obračao pažnju jer bol stvarno nije velika i mislio sam da će proč za dan-dva. No prije 2-3 dana osjetio sam laganu bol u desnom testisu kao prije u prvom. Neugodu ni ne osjećam dok hodam, no dok sjednem i smirim se osjetim taj pritisak i nelagodu. Jučer sam primjetio nešto kao malu vodenu nakupinu na desnoj strani odmah na vrhu mošnji. Provjerio sam da li imam kvržice i nemam ih. Seksualno sam neaktivan ukoliko vam ta informacija pomaže. Inače idem u teretanu i trčim, pa ne znam ukoliko vam je i to od neke pomoći. Vjerojatno ću otići u ponedjeljak urologu, no problem je što sam student i nemam baš vremena. Hvala vam na bilo kakvom savjetu. Srdačni pozdravi!

    Odgovoreno: 09. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim da nije nista ozbiljno.
      moguce je da se radi o prostatitisu koji cesto daje bolove u testisima, ali to ce
      vas urolog posle pregleda videti.
      uradite i ultrazvuk skrotuma i testisa.