Molio bi vas za odgovor o proizvodu "bathmate" koji se reklamira kao "rekcijska pumpa na vodu, koja djeluje na principu vodenog tlaka i nudi ugodnu, sigurnu i prirodnu metodu za povečanje penisa i poboljšanje opčeg spolnog zdravlja". Obzirom da sam skeptičan prema takvim proizvodima molim vaše mišljenje o tome. Hvala! Poštovani, video sam i ja na internetu sada to. Za sada nemam svoje misljenje o proizvodu. Uostalom pokusajte pa nam javite. Pozdrav zahvaljujem na odgovoru samo bi molio i vaše mišljenje dali je uopče moguće da se sa nekim proizvodom postigne povečanje penisa ili ne tj da li se u ovome sličaju (kao u nekim drugim slučajevima) radi o prodavanju magle ili ipak postoji tava mogučnost da se uporabom nekih proizvoda postigne trajno povečanje penisa? Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 09. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce je postici vikarnu hipertrofiju usled stalnog koriscenja-"vezbanja", ali neznam
      kakvi su rezultati na duzu stazu, narocito posle prestanka upraznjavanja opisane pumpe.