Pre dva dana sam radio eho testisa pa me interesuje sta ovo znaci: oba testisa ehohomogena, u glavi levog epididimisa cista 7, 2 mm, levo vene p. P pri valsalvi do 4, 4mm

    Odgovoreno: 09. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Na glavi levog epididimisa imate malu cistu od 7 mm koju treba ultrazvucno jednom do dva
      puta godisnje pratiti. To ako naraste treba operisati. Radi se o benignoj tvorevini. Najbolje je ne dirati sve dok ne obezbedite potomstvo.