Postovani, nisam siguran da li je ovo problem, ali moram da pitam. Naime imam 17 god, i mislim da imam fimozu, nisam siguran, pa pitam vas da mi razjasnite. Dakle, pri opustenom stanju penisa potpuno normalno mogu da povucem kozicu preko glansa, a pri erekciji takodje mogu da je prevucem preko glansa ali ne dalje i tu ne osecam bol ali malo zatezanje da, pri cemu mi frenulum bude beo usled zatezanja. . . Da li je to problem, ako jeste kako da ga resim? Da li bi mi to predstavljalo probleme pri seksualnim odnosima? Evo i slika ako moze da vam pomogne da zakljucite. . . Nisam mogao da je postavim preko sajta pa moram ovako: http: //img214. Imageshack. Us/img214/111/060320122434. Jpg. . . Unapred hvala!

    Odgovoreno: 09. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o frenulum breve /kratak frenulum/. To se lako moze hirurski
      korigovati, ali prvo proverite kod urologa da li se radi bas o tome.
      ja ne umem ovo da otvorim sto ste poslali.