Nekoliko nedelja osecam peckanje i svrab, cesce imam potrebu za mokrenjem a stolica je nekad u redu a nekadaredja. Imam i mucan bol na levoj strani ispod zadnjeg rebra. Ultrazvucni nalaz je u redu. Dala sam vaginalni, cervikalni bris i rezultat je epitelne celije, lactobacili, masa blastospora i psendolifa. Kultura oba brisa; e. Coli; candida spp. U masi. Sta je uzrok tome ikako se leci.

    Odgovoreno: 06. 03. 2012.
    • Poštovana,
      Uzrok tome je kandida.
      ne uzimajte antibiotike nekontrolisano.
      predlazem da koristite paraprotex i probiobalance tablete
      koje bi trebalo ovo stanje da regulise.
      videti na www. Suplementi-srb. Com