Poštovani doktore ja imam jedan problem pa vas molim da mi pomognete ako je moguće. Problem je nešto sa erekcijom kada sam sa devojkom i kada bi počeli da vodimo ljubav ja dobijem erekciju al ne toliko jako, i posle padne malte ne skroz i jako teško ponovo dođe do nje. Krv mi je u redu urin takođe, pa vas molim ako možete da mi pomognete da kažete šta da radim dabih popravio. Unapred puno zahvalan pozdrav u nadi da ćete mi odgovoriti.

    Odgovoreno: 09. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je problem "iz glave" i da ce te to savladati.
      predlazem vam da promenite rezim ishrane i da se hranite po teoriji ishrane po krvnim grupama
      /dr piter d adamo/, da se vise odmarate i relaksirate, da koristite suplemente duze vreme a da
      se u medjuvremenu "postapavate"sa cialisom ili levitrom.