Imam problem sa penisom, od pre nekoliko dana me blago boli kada ga dodirnem pri vrhu, ne na glavic nego kozici ispod i cini mi se da se vidi neka kao vena ili nesto slicno tome. Boli samo na dodir? Sta da radim da li da idem kod urologa?

    Odgovoreno: 04. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #95645

    • Postovani dokotore i kod mene je isti problem ali jos nisam mazao ni sa jednom kremom pa kako se te kreme koriste da pokusam! I sta ako ne mognem kozicu i kasnije da prevucem preko glave penisa! Pozz