Pozdrav postovani doktore imao sam operaciju fimoze 01. 02. 2012. God. Znaci pre mesec dana s tim da sam pre toga patio i lecio 2 godine unazad balanithis. Mnogo puta sam radio bris uretre i uvek je bila neka bakterija prisutna. Posle operacije imao sam ejakulaciju 2 puta i sperma je bila obilna ali sa nekim sitnim ugruscima kao da su ti ugrusci zelatinasti. Sperma nije homogene boje zbog tih bledunjavo sivih sitnih ugrusaka. Hteo bih da znam vase misljenje o tome, da li je nesto opasno. Pre operacije sam davao krv i urin na pregled sve je dobro samo su eritrociti svezi u urinu 2-3 povecani. Veliki pozdrav i hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Svezi eritrociti u sedimentu urina do 5 su normalni.
      promena konzistencije sperme su najverovatnije posledica hronicnog
      prostatitisa koji treba leciti.