Molim vas za vasu pomoc. Trenutno sam u nemackoj pa nemogu se opustiti da odem kod lekara. Skoro 2 g sumnjam na neke teske bolesti na mom polnom ogranu. Imam nekad bolove na ledjima u donjem desnom delu koji se nekad siri prema preponi cini mi se. . . Dok sam bio u srbiji sve sam preglede uradio osim kod urologa zbog straha. . Imam jak imunitet detaljni pregled krvi sve ok. Leukociti eritrociti sve u najbolje redu doktor je rekao kao sportista neki. Sedimentacia 3. I da li bi sedimentacija bila veca kad bi imao neku tesku bolest nedaj boze. . Il to nema veze sa urologijom: (ali da bi problem bila jos veca ja sam anksiozna osoba pa odma sebi stavim neku tesku bolest. . . Najvise u zivotu se bojim operacije i zato me najvise plasi da odem urologu. . .: (simptomi: bolovi u ledjima u desnom donjem delu ponekad 2-3 puta mesecno obicno ujutru kad ustanem ili negde gde puse promaja. . Urinokultura mi je u redu al bolovi se javljaju najduze traju 7 dana po 20-30 minuta dnevno. . . I siri se prema prepone i desnom testisu. . . Il umisljam il sam nagrebusio: (molim vas za odgovor. . . . . . Hitnoooo unapred zahvalann

    Odgovoreno: 01. 03. 2012.
    • Poštovani,
      Bez razloga panicite. Ako imate osiguranje javite se doktoru u nemackoj.
      treba uraditi kompletne preglede krvi i mokrace, nativni urotrakta, eho pregledi
      trbuha i karlice i eventualno pregled kod gastroenterologa.
      to mozda moze sacekati povratak i onda u nekoj privatnoj ordinaciji sve odraditi za dan.