Postovani, vec dugo vremena konstantno imam cestu potrebu za mokrenjem iako izmokrim samo par kapljica. Osjecam kao da mi je mjehur toliko mali da i par kapi mokrace vrsi pritisak na njega. Prilikom odnosa sa muzem osjecam takodje jaku bol, preciznije, kao pritisak u donjem dijelu stomaka. . . Osjecaj kao da se svaki cas mogu pomokriti, tako da su mi odnosi veoma bolni. U roku od 5 minuta mogu ici 5 puta na wc. Inace, ja i muz 2 godine radimo na bebi. . . Muz je prije 4 mjeseca operisao varicocelu ali moj problem je vec nekih pola godine i vise. . . Molim vas da me uputite. . . I dal je nesto ozbiljno? Hvala

    Odgovoreno: 29. 02. 2012.
    • Poštovana,
      Prvo da se javite urologu na pregled a potom i ginekologu. Laboratorijskim, bakterioloskim
      i ultrazvucnim pregledima ce se utvrditi tacno o cemu se radi a potom ce se preduzeti
      potrebno lecenje.