Imam problem sa otezanim mokrenjem. Vec 4 dana, koliko god pila tecnost (2 litra dnevno) ne mogu normalno da mokrim, vec mokrim kap po kap. Stalno imam potrebu za mokrenjem, ali da mokrim ne mogu. Bila sam kod doktora, mokraca je u redu, zatim me je moj lekar poslao kod urologa, a tamo su mi uradili ultrazvucni pregled. Doktor je rekao da je sve u redu, ali ja osecam da nije, jer normlan covek sa unosom ovolike tecnosti treba normalno da mokri. Doktor mi je rekao da pijem uvin caj, i mineralnu vodu (prolom) , da jedem laku hranu, i da ce sve biti u redu. . Ali nista od toga. . Od druge bolesti, nikad nisam bolovala. I u mojoj porodici nema niko sa slicnim problemima. Sta je sa mnom, znate li mozda?

    Odgovoreno: 27. 02. 2012.
    • Poštovana,
      Morate razluciti problem.
      otezano mokrenje je kada je besika puna a ne mozete mokriti.
      i druga situacija je kada ne pravite mokracu i nemate sta da mokrite. Tada je besika prazna.
      kod ove druge situacije treba da se javite internisti opstem ili nefrologu.
      mislim da je kod vas ova druga situacija.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #95345

    • Imala sam odnos s muzem i posle odnosa sam otisla da pisam nisam mokrila bas kako treba po drugi put sam otisla nemogu upste da mokrim samo kap po kap dali je to opasno a meni se mokri????