Kako ditropan deluje kod nocnog mokrenja kod dece koje imaju uocen samo jedan bubreg

    Odgovoreno: 26. 02. 2012.
    • Poštovana,
      Ditropan se daje deci posle 5 godine starosti kod nocnog mokrenja sa
      ciljem da se smanji hiperaktivnost misica besike. Obicno se koristi ako
      drugi vid lecenja nije dao efekte.
      i ovaj lek ima svoja nezeljena dejstva sa kojima treba racunati iako ne vidim
      zasto se ne bi davao kod nepostojanja/nije uocen drugi bubreg/jednog bubrega.