Postovanje doktore, lecim se unazad od infekcije mokracnih puteva i prostate godinama unazad izazvana proteusom spp. Na zadnjem nalazu u urinu bila je masa soli amorfnih fosfata sto ranije nije bilo ph8, malo le. Dosta sluzi. Sada imam tupe bolove u krstima sto ranije nije bilo, plasim se da mi infekcija nije presla na bubrezima? Neznam sta da dalje da radim posto sam masu antibiotika popio i primio bez rezultata.

    Odgovoreno: 26. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti.
      inace hronicni prostatitis je takva bolest koja se leci celog zivota
      i ne treba mnogo juriti bakterije i koristiti velike kolicine antibiotika.
      lako se utvrdjuje da li je infekcija zahvatila i bubrege na sta bi vas vas doktor
      sigurno alarmirao.
      pokusajte promeniti navike i ishranu i u terapiju uvedite vise biljnih preparata.